رمضان نزدیک است...
رجــب، آمد و رفت.‌ می‌گویند ماه خداست.‌
خدایا قدر تو را ندانستم و گذشتم!

شعبان هم، آمد و رفت. می‌گویند ماه پیغمبر خداست.‌
خدایا معرفتم افزون نگشت!

رمضان در راه است. می‌گویند ماه امّت پیغمبر است.‌
خدایا کمک کن در این ماه عزیز، قَدرت را بشناسم و معرفت پیدا کنم.

می‌گویند روزه برای توست، و تو خود پاداش آن را می‌دهی.
خدایا کمک کن روزه‌دار تو باشم نه روزه‌دار نفس.

می‌گویند روزه در این ماه، سپر است! سپری که روح بی‌جان چون منی را از عذاب الهی حافظ است.
خدایا کمک کن این سپر را تا رمضان بعد با تمام توان نگهدار باشم.

می‌گویند روزه عاملی است برای فروتنی.
خدایا کمک کن شعله‌های سرکش غضب و شهوت درونم آرام گیرد.

می‌گویند روزه‌دار از صبح تا به شب در عبادت است الا به غیبت.
خدایا کمک کن حاضر شوم. حاضر حاضر!!!

التماس دعا

+ نوشته شده در  شنبه سی و یکم تیر ۱۳۹۱ساعت 9:10  توسط جـــــــــــــــــــــــــواد  | 

« اللهمَّ اجعل صِیامی فیهِ صِیامَ الصائِمین، وَ قِیامی فیهِ قِیامَ القائِمین، وَ نَبِّهنی فیهِ عَن نَومَةِ الغافِلین، وَ هَب لی جُرمی فیهِ یا اِلهَ العالَمین، وَاعفُ عَنّی یا عافِیاً عَنِ المُجرِمین. »

خدایا روزه مرا در این روز مانند روزه داران حقیقی که مقبول توست قرار بده ، واقامه نمازم را مانند نمازگزاران واقعی مقرر فرما ، ومرا از خواب غافلان "از یاد تو " هوشیار وبیدار ساز و هم در این روز جرم و گناهم را ببخش ای خدای عالمیان و از زشتی هایم عفو فرما ای عفو کننده از گنهکاران

+ نوشته شده در  شنبه سی و یکم تیر ۱۳۹۱ساعت 9:7  توسط جـــــــــــــــــــــــــواد  | 
در همین نزدیکی زمزمه‌ای از اغفال تعداد قلیلی از جوانان ایرانی توسط فرقه‌های کاذب به گوش می‌رسد، زمزمه‌ای که شاید برخی از مسئولان فرهنگی را از خواب غفلت بیدار کند که تبیین عرفان اسلامی، جهاد فرهنگی را می‌طلبد.
SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از فارس، هنگامی که به سابقه حضور عرفان‌های کاذب و معنویت‌های نوظهور نگاهی می‌اندازیم، نقش و حضور دشمنان ایران اسلامی را به وضوح شاهد هستیم، اینکه برخی از فرقه‌های شیطانی با فعالیت‌ها زیرزمینی خود همراه با حمایت همه جانبه دشمنان این مرزو بوم در صدد هستند تا جوانان را به سوی خود جذب کنند.

در همین نزدیکی فرقه‌ای تحت عنوان «شیطان‌پرستی» برخی از جوانان ایرانی را اغفال کرده است، این شاید زنگ خطری باشد تا مسئولان فرهنگی را از خواب غفلت بیدار کرده و آن‌ها را به سوی جهاد فرهنگی برای تبیین بیشتر عرفان اسلامی سوق دهد.

در ادامه، تصویری از اتاق خواب یک جوان شیطان‌پرست ایرانی را مشاهده می‌کنید:

+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم تیر ۱۳۹۱ساعت 9:4  توسط جـــــــــــــــــــــــــواد  | 

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از ایرنا ، سرتیپ دوم پاسدار احمدرضا روزبهانی افزود : در محل تجمع افراد دستگیر شده تعداد زیادی ادوات، علایم و نشانه هایی کشف شد که به گمان پلیس با هدف عضوگیری در گروه های شیطان پرستی بوده است .

وی ادامه داد :‌پلیس تمامی موارد را در این زمینه رصد کرده و به محض برخورد با پوشش ها و آرایش های خاص که با هدف عضوگیری برای گروههای شیطان پرستی و خارج از مساله مد گرایی باشد، برخورد می کند .

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در مورد دوچرخه سواری زنان از مراجع ذیصلاح استعلام کرده ایم و تا زمان پاسخ به استعلام با افرادی که خارج از عرف اسلامی و پوشش نامناسب اقدام به دوچرخه سواری کنند برخورد صورت می گیرد.

روزبهانی خاطر نشان کرد:نفس دوچرخه سواری را از مراجعی چون قوه قضاییه استعلام کرده ایم که به محض دریافت پاسخ اطلاع رسانی خواهیم کرد .منبع:شیعه نیوز

+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم تیر ۱۳۹۱ساعت 9:2  توسط جـــــــــــــــــــــــــواد  | 

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی از دستگیری عامل ترویج شیطان پرستی در فضای مجازی خبر داد.
 
به گزارش روز دوشبنه پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، كارشناسان پلیس فتا در بررسی سایت ها با هدف كاهش جرایم اینترنتی ، صفحه‌ای از یكی از شبكه های اجتماعی شناسایی كردند كه به درج مطالب و تصاویری از گروه‌های مختلف شیطان پرستی و شرح عقاید آنها و نیز ترویج بی دینی اقدام می كرد.
 
ماموران بلافاصله اقدامات خود را برای شناسایی آغاز و عامل ترویج شیطان پرستی در فضای مجازی را دستگیر كردند.
 
پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات هشدار داد، درج هر گونه مطالب توهین آمیز به دین مقدس اسلام و تبلیغ به نفع حزب، گروه یا فرقه منحرف و مخالف اسلام و نقل مطالب از نشریات و رسانه‌های منحرف در فضای جرم تلقی شده و پلیس با عاملان آن برخوردی قانونی و قاطع خواهد داشت.
 
همچنین در خبری دیگری از پلیس فتا، كارشناسان این نیرو هنگام رصد فضای مجازی، سایتی را كه اقدام به تكثیر و فروش فیلم و سریال‌های خارجی غیر مجاز می كرد را شناسایی و متولی این سایت را شناسایی و دستگیر كردند.
 
بر اساس گزارش پلیس فتا، انتشار و سرویس دهی بازی‌های ریانه‌ای دارای محتوای مجرمانه و معرفی و عرضه تجاری آثار سمعی و بصری غیرمجاز و بدون مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فضای مجازی جرم تلقی شده و پلیس با عاملین آن برخوردی قانونی خواهد داشت.
 
در گزارش دیگری از پلیس تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی آمده است، پیرو شكایت فردی مبنی بر برداشت وجه از حساب به صورت غیر مجاز، كارشناسان این نیرو اقدامات خود را آغاز و پس از بررسی‌های اولیه و اظهارات شاكی مشخص شد كه متهم رمز دوم حساب را از داخل تلفن همراه وی زمانیكه آن را برای تعمیر به مركز خدماتی تحویل داده استخراج و اقدام به سرقت از حساب كرده است.
 
پلیس فتا به مردم توصیه كرد،مراقب اسرار ثبت شده در گوشی‌های تلفن همراه تان باشید و تا حد امكان اطلاعات بانكی و تصاویر و فیلم‌های شخصی خود را داخل آنها ثبت نكنید و به هنگام نیاز به تعمیر، قبل از ارائه آن به مراكز خدماتی اطلاعات اینگونه اطلاعات را حذف كرده و یا حافظه جانبی را نزد خود نگهدارید.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم تیر ۱۳۹۱ساعت 8:59  توسط جـــــــــــــــــــــــــواد  | 

آیا متین دو حنجره هم شیطان پرست است؟

متین دو حنجره ، بی پرده بگم که تقریبا این چند ساله دیگه همه شناختنش چه کسایی که مثل من تو کار ماسون و نماد شناسی هستند چه کسانی که موسیقی کار میکنند…این چند مدت بحث های زیادی سر شیطان پرست بودن این فرد بوده … اما ما به طوری دیگر این فرد را کمی بررسی میکنیم امیدوارم راضی باشید و سریع به ما اشکال نگیرید…به ادامه مطلب بروید…

از همین اول بگم که من اصلا به این فرد نمیگم شیطان پرست یا هر چیزه دیگه است پس خواهشا توهین نکنید…با سند میریم جلو…

سبک موسیقی متین ۲ حنجره بنا به گفته خودش راک هست و خودش رو پدر راک شرقی (البته فکر کنم) میدونه…اسم موسیقی راک برده شد از اسمش دیگه معلومه چی هست ، حالا اونش دیگه بماند که چه کسایی در خارج مشغول به کار در این سبک هستند…بهر حال…

این آقا هم بنا به نوع سبکش مجبوره از این نماد ها استفاده کنه و بگه که من این کاره نیستم البته ما نمیگیم تو هستی …اما جنابعالی که میدونی داخل کشور به این نوع سبک جنابعالی و نماد های استفاده شده در تصاویرت حساس اند دلیل این همه استفاده از این نماد ها چیه؟به عکس های پایین دقت کنید…

آیا متین دو حنجره هم شیطان پرست است؟

تو عکس بالا دیگه نمیدونم نیازی هست توضیح بدم یا نه؟چرا عینک یه طرف شیشه نداره و تک چشم معلومه اونم چشم چپ؟خیلی از دوستان علاقه زیادی به این فرد دارن اما خواهشمندم به من عرض کنید که چرا آقای متین ۲ حنجره از نماد تک چشم فراماسون ها به این گونه در این عکس استفاده کرده…؟ولله مدل هم که نیست یا حداقل هنوز نشده پس خواهشا نگید که داره مدل میاد واسه ما…

————————————

عکس های پایین تیکه هایی از ویدئو موزیک مورچه های این آقا هست که فکر کنم دیگه۹۹% طرفداران این فرد ، این ویدئو را دیده باشند

البته اگه این داشمون بگه که متال میخونه ما شاید زیاد بَراش ایراد نگیریم اما تو سبک راک تا اون جایی که بنده تحقیق کردم زیاد این قیافه ها و نماد هارو ندیدم…اما تو موسیقی متال و مخصوصا هوی متال به وفور این نماد ها دیده میشه…

حالا شما به ۳ عکس اول دقت کنید که در این ۳ عکس سعی داره به نوعی خودش رو خ – ف – ن و هولناک نشون بده به نوع آرایش مو چشم هاش و نگاهاش دقت کنید…

در عکس آخر هم دلیل اون گردنبند صلیب رو نفهمیدیم چیه ؟… بحث صلیب مفصله و جاش نیست اینجا بگم فقط بگم که این صلیب تماما بر عکس نظرات اسلام درباره حضرت مسیح است و استفاده از این نماد هم در واقع قبول باور ضد اسلام و مسیحیت دروغین است که این آقا متین ما کم نذاشته و ازش استفاده کرده…

آیا متین دو حنجره هم شیطان پرست است؟

آیا متین دو حنجره هم شیطان پرست است؟

آیا متین دو حنجره هم شیطان پرست است؟

آیا متین دو حنجره هم شیطان پرست است؟

————————————

این عکس از متین رو که دیدم دیگه یه جورایی شک کردم که این فرد دانسته از این نماد ها استفاده میکنه؟نماد زمین شطرنجی نمادیه که میشه گفت جزو نماد های حرفه ای هاست موندم این آقا چرا روی یک زمین شطرنجی عکس گرفته…(به زودی نوضیحی از زمین شطرنجی میذاریم)

آیا متین دو حنجره هم شیطان پرست است؟

————————————

آیا متین دو حنجره هم شیطان پرست است؟

دیگه فکر کنم آقا متین با این عکس حجت رو بر ما تموم کرد و ثابت کرد که کاملا دانسته از این نمادها استفاده میکنه… نماد دست شیطانی نمادی که دیگه همه با اون آشنایی دارین … حالا برای چی این فرد از این نماد معروف فراماسون ها و گروه های شیطانی استفاده کرده؟…اما  ذکر یک نکته واجبه که بگم در بعضی از موزیک هاش حرف از خدا و آخرت میزنه که کار بنده رو برای اینکه بگم این فرد شیطان پرست هست یا نه سخت میکنه من با دلیل این ها رو گفتم حالا ببینم نظر شما دوستان چیه؟

با تشکر از آقا حمید و حاج ناصر برای کمک در گرد آوری این مطلب…tags
,, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم تیر ۱۳۹۱ساعت 9:25  توسط جـــــــــــــــــــــــــواد  | 
جدیدا توی کشور خودمون هم شیطان پرستی نه به صورت علنی بلکه مخفیانه در حال رواجه(بخونید جالبه عکس های جالبی داره)


رواج شیطان پرستی در ایران
جام جم آنلاین: یک گروه تحقیقاتی نسبت به گسترش شیطان‌پرستی در جامعه هشدار داد و خبر داد که اکنون بیش از 70 فرقه شیطان‌پرستی در کشور فعال هستند.

به گزارش برنا، موقعیت جغرافیایی فعالیت این جریان مخرب و ویرانگر اخلاقی برخی ازشهرهای نقاط مرکزی و جنوب غربی ایران است و خشونت، خونخواری و آدم زدایی از ویژگی های آن به شمار می رود به گونه ای  که برخی از جوانان هوادار این جریان‌ها با آسیب رساندن به خود و دیگران درصدد ارتقای جایگاه خویش در گروه هستند.

بنا بر این گزارش، رفتار خشونت آمیز اعضای گروهای شیطان پرست با حیوانات و برخی از اطرافیان نیز بسیار تاسف‌بار و قابل تامل است.

یک کارشناس ارشد فرهنگی با اشاره به پوشش ها و مدل‌های جدید مد برخی از دختران و پسران از گسترش فعالیت گروه های شیطان پرستی ابراز نگرانی کرد و گفت: این جریان ضد فرهنگی از دهه 70 وارد کشور شد و در سایه غفلت مسئولان به سرعت در قالب شبکه های زیرزمینی در برخی از شهرستان ها و مراکز استان و همچنین  تهران بزرگ ریشه دوانید.

به نوشته برنا، در تحقیقات مستندی که به تازگی در اختیار مسئولان ارشد کشور قرار گرفته است، لباس های گشاد، لباس های رنگی جلف، انگشتر‌های خاص تیغ دار، دستبندهای متنوع و عجیب، گردنبندهای اسکلتی با موهای بلند یا سر طاس به عنوان نشانه‌های ویژه گروه‌های همسو با شیطان پرستی بیان شده است.

در این گزارش تاکید شده است که علاوه بر ماهواره ها و سایت‌های اینترنتی، انتشار کتب متعدد برای ترویج این جریان در داخل کشور عامل رواج این فرقه ها شده است.

برنا خاطرنشان ساخت: جریان شیطان پرستی در غرب با ابزار موسیقی اعلام موجودیت کرد و روابط نامشروع، موسیقی متال، رفتارهای ساحرانه و اعمال و مناسک خاص ماورایی و جادوگری از ویژگی های این جریان است.
 
یک عضو گروه تحقیقی که علاوه بر گزارش، فیلم مستندی از فعالیتها و رفتارهای شیطان پرستان در ایران تهیه کرده است،‌ در گفت وگو با برنا،  حتی از نفوذ علائم گروههای شیطان پرستی در رسانه های گروهی کشور سخن گفت و از این وضعیت، ابراز تاسف کرد.

 وی که نامش فاش نشده است، گفت: متاسفانه برخی از آهنگ های آگهی بازرگانی، و  تیتراژ برخی فیلمها و سریال ها، در کنار صحنه آرایی برخی برنامه ها، برگرفته از آئین‌ها و ملودی‌های گروههای شیطان پرستی است.

 

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم تیر ۱۳۹۱ساعت 9:22  توسط جـــــــــــــــــــــــــواد  | 
موضوع:

شرکت های بزرگ میلیون ها دلار می پردازند تا خریداران با اجناس آنها رابطه ای صمیمی برقرار کنند . پنهان کردن طبیعت ذاتی حریص و بی عاطفه  شرکت های بزرگ در لفافه روابط خانوادگی-دوستانه امری ضروری به شمار میرود . اما برخی شرکت ها نتنها در حرف ، بلکه در عمل از شما ، خانواده تان و هرآنچه که دوست دارید متنفرند و اهمیتی نمی دهند که شما از این مسئله مطلعید یا نه . . . آنها حتی شرارت خود را در لوگو های تبلیغاتی شان به تصویر می کشند .


آلفا رومئو

 


.

بله من هم میدانم که این لوگو نشانه ماشین های عالی اروپایی ست . اما کمی دقیق تر به لوگو نگاه کنید . چرا روی لوگو یک مار در حال خوردن یک انسان هراسان است؟ من می گویم که من یک انسان هستم ، نه یک مار غول پیکر . پس حقیقت این است که تصویر مار در حال بلعیدن یک انسان بسیار گیج کننده است چرا که من با نماد آدم مشخص می شوم نه یک مار غول پیکر شاخدار . اگر به مدل های قدیمی تر لوگو نگاه کنید به آسانی متوجه انسان می شوید .

.

در لوگوهای قدیمی تر آدمک رنگ متفاوتی دارد و هنوز ناامیدانه در حال تکان دادن دست ها و درخواست کمک است .

.

ماجرای  معروف لوگو از این قرار است که در سال 1910رومئو کاتانئو موظف شد برای شرکت تازه تاسیس آن زمان یک نشان طراحی کند . او هنگام انتظار در  ایستگاه قطار پیاززا کاستلو در میلان ،  او از نشان قدرت خانواده ی ویسکونتی که بر روی در بود الهام گرفت .  این طرح عبارت بود از یک مار بزرگ که در حال خوردن یک بچه ی انسان است . بنا به گزارشات سکنه ی میلان در ابتدای قرن پنجم بعد از میلاد از این نشان میترسیده اند . گفته می شود ، انسان در حال خورده شدن یک مور (مسلمانهای دورگه ی شمال آفریقا) متعلق به دوران جنگ های صلیبی ست . اگر این مسئله درست است پس مار نماد چه کس و یا چه چیزی ست ؟

.

نشان قدرت در ایستگاه مرکزی میلان . این مار در حال بلعیدن یک بچه است یا در حال بدنیا آوردن آن؟ آیا این می تواند به معنای اصل و نسب باشد؟

.

برخی رمز نگاران مدعی اند که این مار بزرگ در حقیقت یک کوندالینی ست (مار چاکرا) که طبیعت مادی انسان را می خورد . پس رموز از این جا شروع  می شوند . اما چرا این نماد بر روی چمن ورودی باغ برلوسکونی کشیده شده بود؟

.

چمن درب ورودی باغ سیلویو برلوسکونی و نماد مار بزرگ

.

 این نماد در بسیاری از اسناد مربوط به نقاشی آزتک ها ، و سنگ تراشی های  کیمیا به کار رفته است . امروزه به نظر می رسد این لوگو به خاطر کاربردش از سوی خانواده های اشرافی ، شرکت های بزرگ و حتی دیکتاتورهایی مانند برلوسکونی معنای مشخصی برای نخبگان و برگزیدگان  دارد . حال که درباره ی مارهای آدم خوار صحبت می کنیم چرا از  آثار هنری ای که غلبه ی خزندگان بر انسانها را به تصویر کشیده اند حرفی به میان نیاوریم؟

.

پارک ویجلند ، اسلو . به چهره ی کریه مجسمه نگاه کنید .

.

 

ملک وادسدان ، (از املاک روتچیلد) ، انگلستان

.

ودا فون

 


.

این لوگو به خاطر سه عدد ششی که در آن پنهان است همواره مورد نکوهش بوده است . می تونید آنها را ببینید؟

توجه داشته باشید  که دومین O در کلمه ی vodafone هم نشانگر عدد 6 است ، زیرا نمایانگر لوگوی این شرکت است ، اما بصورت وارونه .

.

.

همانطور که میدانید 666 عددی ست که کتاب مقدس برای شیطان نقل کرده . این عدد با شیطان ، دجال(ضد مسیح) مرتبط است . دانشجویان عددشناسی های مخفی یاد گرفتند که 666 به انسان مادی ای اشاره دارد که با پست ترین امیال و انگیزه های خود زندگی می کند . بنابراین او شبیه شیطان و تجسمی از سرسخت ترین دشمن خود ، شیطان است . هر مفهومی که مردم به سه گانه ی 6 نسبت می دهند همواره منفی ست .  با این حال مردمان خوب ودافون هم آن را دوست دارند چرا که در تبلیغات خود آن را به کار می برند .

.

ضمناً این مورد که در تبلیغات ودافون سه ۶ را در کنار هم می آیند ، بارها دیده شده:

 

.

یک حقیقت جالب و البته ناراحت کننده تقلید عجیب لوگوی ودافون با نماد کوکلاس کلانهاست هاست!

.

لوگوی ودافون که دقیقا شبیه قطره خون وسط نشان کوکلاس کلان ها است  

.

شکی نیست که عدد 6 ودافون شبیه قطره خون نماد کوکلاس کلان هاست . آیا ما دوباره به سمت نژاد پرستی متمایل شده ایم؟

.

شورای روابط خارجی Council on Foreign Relations

 


.

شورای روابط خارجی یک شرکت نیست ولی این لوگو هم باید مورد بررسی قرار گیرد . اگر شما درباره سیاست های بین المللی و نظم نوین جهانی چیزهایی میدانید پس حتما از CFR هم مطلع هستید . CFR از سوی روزنامه نگاران بین المللی عنوان موثرترین ماشین فکری سیاست خارجی در جهان را گرفته است . لیست اعضای آن بسیار حیرت انگیز است چرا که اسامی بسیاری از متنفذین موسسات  مهم مالی و سیاسی را می توانید در آن پیدا کنید . برخی از این موسسات عبارتند از : شبکه ی خبری ABC ، امریکن اکسپرس ، بوئینگ ، کوکا کولا ، موتور فورد ، گوگل ، هالیبرتون ، هینز ، آی بی ام ، نایک ، سونی و visa .

و برخی از این اعضا هم به قرار زیرند :

باراک اوباما ، برژینسکی (مشاور اوباما) ، هیلاری کلینتون ، دیک چنی ، جان مک کین و دیوید راکفلر . بسیاری از محققین معتقدند که این چهره ها برای سلطه بر جهان کار کرده اند و بسیاری از آنان حتی این موضوع را انکار هم نکردند . اخیرا اوباما ریچارد هس را به عنوان رییس شورای روابط خارجه ، ریچارد هولبروک عضو ارشد CFR و دنیس روث را به عنوان نماینده ی ویژه ی روابط خارجه و مشاور سیاست خارجی برگزیده است .

ما در لوگو ، سواری برهنه  بر اسبی خشمگین و نمادی  قرون وسطایی می بینیم  . ضمن این که لوگو شامل نمادهای بسیاری ست که نیاز به رمز گشایی دارد .

اسب سفید روی لوگو به احتمال زیاد اشاره ای ست به اولین اسب کتاب وحی . متن انجیل آن به شرح زیر است :

و من اسب سپیدی دیدم

و آنکه بر اسب نشسته بود کمانی داشت

و تاجی بر سر

و او پیروزمندانه به جلو می تاخت

کتاب وحی 6،2

برهنگی مرد اسب سوار در واقع نمایانگر بی فرهنگ و تمدن بودن (بدون تعلق به هیچ فرهنگ) اوست . او در حال نمایش "نماد تحسین" است .  این نماد ، یکی از نشانه  های دستی بسیار مخفی ست که افراد طبقه ممتاز در مقابل چشمان شما از آن استفاده می کنند و شما متوجه آن نمی شوید . در اینجا هم ناپلئون (فراماسون) از این نماد استفاده کرده است :

.

اسناد ماسونی می گویند که این علامت جزو تشریفات درجه 6 ماسون هاست .

.

"تصویر مناسک ماسونی دانکن و علائم رمزی آن" ، مالکوم سی دانکن

 .

در طول این مناسک مشابه از اعضا خواسته می شود که عبارت "برای او که خوب است" را شش بار تکرار کنند ، و سپس عبارت "رحمت بیکران بر او" را شش بار بگویند! از آنها نهایتا خواسته می شود که شش بار بر خیزند و به حالت تعادل بایستند . خودتان معنای این آیین را تحلیل کنید . . .

تگز مارس در این باره می نویسد : 

"سلام با دست یا بازوی مرد برهنه ی بالای آرم CFR در کتاب های ماسونی "نماد تحسین" نامیده می شود . توضیحات مربوطه در مناسک باستانی . . . آمده است . در واقعیت ،  این نشانه سلام مخفی پرستندگان شیطان است . این سلام برای احترام به رهبر و پادشاهشان لوسیفر . . . ساخته شده است ."

.

در نهایت در لوگوی CFR ما واژه ای Ubique را می یابیم که به معنای "همه جا" می باشد . آیا این می تواند به معنای "حضور در همه جا" باشد؟ به بیانی دیگر شما نمی توانید از سوارکار برهنه فرار کنید . او خود را به عنوان مرد صلح  طلب  و سوار بر اسب سفید در همه جا حاضر می کند .

 

Bechtel

 


 

برای این لوگو نیازی نیست به دنبال نمادهای مخفی باشیم . این نماد بسیار واضح و مشخص در برابر دیدگان شماست . چرا اقیانوس ها در این لوگو سرخ اند؟ آیا با خون بی گناهان یا چیز مشابهی پر شده اند؟ چرا قاره ها خاکستری اند؟ آیا کاملا با بتون فرش شده اند؟ من به طور خاص  ایده ی بکتل برای ترسیم کره زمین را دوست دارم! چون خیلی واضح می گوید: ما صاحب این مکانیم .   رسم و رسومتان را جمع کنید . اگر شما درباره ی این شرکت ساختمانی و مهندسی چیزی نشنیده اید بهتر است در موردش چیزهایی بفهمید چرا که در همه دنیا  آن را میشناسند . . .

عبارت "شرکت شیطان" کلیشه ای ست و توسط گروهی از لیبرال ها برای طعنه زدن به کار می رود . اما به من اعتماد کنید . در پایین چند نمونه از استثمارهایی که توسط این سازمان انجام شده است آورده شده  : (تمامی این اطلاعات از ویکی پدیا گرفته شده است)

دزدیدن آب از مردم فقیر :

"شرکت بکتل دو سال قبل عهده دار تامین سیستم آب عمومی سومین شهر بزرگ بولیوی ، کوچابامبا شد و در عرض چند هفته نرخ آب را تا 200 درصد میزانی که خانواده ها توانایی پرداخت آن را داشتند افزایش داد . وقتی شرکت از کاهش قیمت ها امتناع ورزید مردم شورش کردند و معترضان کم کم بکتل را مجبور به ترک این مسئولیت کردند ."

ساخت کارخانه شیمیایی برای صدام :

"در سال 1988 درست پس از اینکه صدام حسین موافقت بین المللی برای استفاده از گازهای سمی در برابر هزاران کرد را به دست آورد ، بکتل برای ساخت کارخانه ی شیمیایی با عراق قرارداد بست ".

.

بهره برداری از طوفان کاترینا :

"در سال 2005 از سوی آژانس فدرال مدیریت بحران ، به بکتل امتیاز قرارداد غیر مزایده ای ساخت خانه برای مصیبت زدگان طوفان کاترینا داده شد . از آنجایی که این قرارداد بسیار پر هزینه بود و شکستی برای حمایت از شرکتهای محلی و کوچک محسوب می شد عدم وجود مزایده ی رقابتی در آن مورد انتقاد قرار گرفت ".

.

مثال های بسیاری از این دست وجود دارد . و این مسائل می تواند به خوبی توضیح دهد که چرا در لوگوی بکتل ، آب سرخ و زمین خاکستری ست . 

.

پراکتر و گمبل Procter and Gamble

 


این لوگو مادر تمام لوگوهای شیطانی و مخفیانه است . این شرکت (شرکتی که قسمت عمده ی محصولات خانگی امریکا را تولید می کند) در دهه 1980 به خاطر نماد تاریک لوگویش با چالش های بسیاری روبه رو بوده است . این نزاع ها به خاطر رسوایی "مرد ماه چهره "  که دیگر بر روی محصولات چاپ نمی شود ولی هنوز بر روی سند سهام و ورودی برخی تسهیلات این شرکت وجود دارد ، بوده است .

لوگو ، هلال ماه را با چهره ای انسانی به تصویر کشیده است . در نمادگرایی مخفی چهره ی انسانی بر صور فلکی نماد خداست . ماه معمولا به خاطر طبیعت پذیرنده اش به عنوان الهه به تصویر کشیده می شود . با این وجود ، این خدای نرینه مرموز کیست؟ برخی سرنخ هایی که هویت او را افشا می کنند داخل لوگو پنهان شده اند . ابتدا ، به دو انتهای هلال ماه نگاه کنید ... دو شاخ . حال به پایین چهره ی ماه نگاه کنید ، نزدیک دایره ها ... معکوس 666 وجود دارد . 

دقیقا 13 ستاره در این لوگو وجود دارد ، عددی مهم در عددشناسی ماسونی . این شرکت در طرح دعوی خود در دادگاه در مقابل Amway ادعا کرد 13 ستاره به 13 کولونی آمریکا اشاره دارد . متاسفم ولی این 100 درصد چرند است! ممکن است شما بتوانید قاضی های رشوه خوار و ابله ایالات متحده را با این توضیحات راضی کنید ولی هر فرد آشنا با رموز مخفی می فهمد که این لوگو تنها مجموعه ای از اشیاء تصادفی نیست .  در این لوگو نمادهای رمزی واضحی وجود دارد که تداعی کننده ی تصاویر کتاب های باستانی جادوی سیاه هستند .

P&G دعاوی متعددی در برابر بدگویانش آماده کرده است و اخیرا بر  Amway پیروز شده است . البته از لحاظ قانونی پرونده ی این موضوع بسته شد و قاضی ها رمزی نبودن این نماد را تایید کردند .

.

نتیجه گیری

 


اگر فکر می کنید باید لوگوهای دیگری هم در اینجا باشد در بخش نظرات آنها را پست کنید . بخش اعظمی از این تحلیل بر مبنای تحقیقات شخصی بر اساس اسناد رمزی بوده که توسط افراد مرتبط با جوامع مخفی بیان شده است . ممکن است با نتیجه گیری من موافق باشید یا مخالف . . . پیش از اینها در بسیاری از سایتها و وبلاگهای داخلی ، از جمله خود ماسونیاب ، بسیاری از علائم و نشانها مورد بررسی قرار گرفته اند ، اما باید بدانیم :

همانطور که یک ساختمان ماسونی از تمام جهات ماسونیست ، یک نشان ماسونی هم از تمام جهات ، خصوصاً ماهیت شرکت یا سازمان مورد نظر ، ماسونی و مرتبط با جوامع مخفی است . . .

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم تیر ۱۳۹۱ساعت 8:58  توسط جـــــــــــــــــــــــــواد  |